Jak funguje oštření kůže laserem

VĚDECKY PROKÁZÁNO…

Verjú bezpečným způsobem uvolňuje mastné lipidy z tukových buněk v důsledku čehož se tyto buňky svraští a zmenší svůj objem, takže dojde k redukci obvodu a projevu celulitidy. Mastné lipidy se dostanou do lymfatického systému kde se promění na volné mastné kyseliny a jsou využity jako energie v kardiovaskulárním systému. Laserový system Verjú proniká kůží a účinkuje na hypertrofické adipocyty (zvětšené tukové buňky) a současně zvyšuje kožní kolagen a stabilizuje fibrotický septa kolegen.

Pozoruhodné obrázky pořízené elektronovým mikroskopem (metoda SEM) demostrují jak nízkoúrovňový laser o vlnové délce 532 nm uvolňuje tuk z tukových buněk, které se posléze zhroutí a tuková tkáň se zkapalní.

Věděli jste že…?

Verjú nepoškozuje tukové buňky.

howitworks

Nové zařízení Verjú se zelenými diodami

Se zavedením laserového systemu Verjú jsme teď schopní dosáhnout lepších výsledků za kratší dobu ošetření. Verjú využívá upravené laserové diody, které emitují zelené světlo o vlnové délce 532 nm. To umožňuje ještě efektivnější neinvazivní ošetření za účelem tvarování postavy a prokazatelné zlepšení vzhledu celulitidy.

 

Aktualizovaná technologie umožňuje Verjú produkovat o 25% více energie než předchozí verze červeného laseru s vlnovou délkou 635 nm. Znamená to jěště rychlejší dobu celkového ošetření a 25% nárůst celkové redukce obvodu.