Vzhled celulitidy

CELULITIDOU JE POSTIŽENO 90% DOSPĚLÝCH ŽEN

shutterstock_83264377Až do teď neexistovala ověřená neinvazivní procedura, která by pomáhala zlepšovat vzhled celulitidy. Laserový system Verjú™ od společnosti Erchonia® je ověřenou možností, která pomůže s výskytem těch otravných důlků.

VÝHODY VERJÚ™

  • BEZ Bolesti
  • BEZ Operace
  • BEZ Omezování

CO JE CELULITIDA?

KLINICKÉ SMYSLUPLNÉ VÝSLEDKY ZA MÉNĚ NEŽ DVA TÝDNY!

Gynoidní lipodystrofie, neboli celulitida představuje povrchní kapsy zachyceného tuku, které způsobují nerovnoměrný povrch pokožky nebo lidově vzhled pomerančové kůry. Ačkoli u mužů se vyskytuje jen zřídka, je přítomna u 90% dospělých žen. Celulitida se nejčastěji nachází na stehnech, hýždích a spodní části břicha. Celulitida přímo nesouvisí s obezitou, ta je způsobená důsledkem zvýšeného počtu a velikosti adipocytů (tukových buněk).
Příčiny celulitidy způsobuje kombinace více faktorů, přičemž je pravděpodobné, že k ní dochází kvůli změnám v mezibuněčné hmotě podkožní tkáně a změnám cévní a lymfatické mikrocirkulace. Celulitida se formuje také v důsledku rozdílů ve struktuní anatomii podkožní tkáně u žen s možným vlivem estrogenu. Bez ohledu na prvotní příčinu, herniace podkožního tuku, ke které dochází uvnitř vláken pojivové tkáně způsobuje charakteristický vzhled celulitidy.

 

Věděli jste, že…?

Laserový systém Verjú se osvědčil i jako efektivní metoda k redukci obvodu břicha, boků a stehen.

 

shutterstock_72230620

PROCEDURA

VerjuRenderTableLaserový systém Verjú™ od společnosti Erchonia je nové revoluční zařízení určené speciálně k ošetření celulitidy. Verjú™ využívá řady patentů, které Erchonia získala v súvislosti s vývojem nízko-úrovňových laserov k zacílení na tukové kapsy, které se často vyskytují na stehnách, hýždích a spodní části břicha. Laserový systém Verjú byl prověřován pomocí dvojitě zaslepených, tzv. multi-site studií s kontrolovaným placebo efektem.  Laserový systém Verjú se skládá ze šesti (6) laserových paprsků s nízkou úrovní, které se aplikují na zájmovou oblast po dobu 30 minut. Tato oblast je pak masírována válečkem po dobu přibližně dvou minut. Procedura nezpůsobuje žádnou bolest, nevyvolává zahřívání tkáně, žádné řezání a klient může bezprostředně po ní pokračovat ve svých denních aktivitách. K dosažení viditelných výsledků není nutná žádná dieta a cvičení, avšak pro váš maximální prospěch se doporučuje dodržovat zdravý životní styl, úprava jídelníčku a pro zlepšení cirkulace lymfatického systému je vhodné omezit diuretika (alkohol, káva), zvýšený pitný režim a fyzickou aktivita alespoň o 20%.

Treatments_img1

Více ukázek Před & Po naleznete zde!

Ukázka procedury na videu níže!