Ph-irm™ od Erchonia®

Ph-irm Brochure Image Logo

 

   

   

   

   

  Jak naše kůže stárne, kolagenová vlákna se postupně ztenčují a jsou méně odolné vůči průniku tukových buněk. Takovýto stav pokožky pak známe jako celulitida. Často se také používá termín “pomerančová kůra” a s tímto problémem se potýká až 90% dospělých žen.

  Ph-irm Brochure Image Cellulite


  Ph-irm je komplexní krém určený speciálně ke zlepšení vzhledu celulitidy.

   

  Ph-irm je kombinace aktivních látek pro spalování tuků a fotoreceptorů adenylylcyklázy aktivovaných modrým světlem z Euglena gracilis (eukaryotický jednobuněčný organismus, který spouští produkci energie v lidských mitochondriích a fibroblastech). Tato lokální léčba stehen, hýždí a nohou se doporučuje používat dvakrát denně v oblastech, kde je přítomna celulitida.Erchonia Ph-irm_Cream_Tube WL

  Přísady byly testovány in vivo, aby ukázaly účinnost. Tento lehký, nelepkavý krém se snadno vstřebává a má následující zřejmé výhody:
   

  • Dočasně snižuje vzhled pomerančové kůry
  • Poskytuje pevnější kůži

   

  Návod k použití:

  Doporučeno používat denně. Na cílové oblasti naneste malé množství v kruhovým pohybem vetřete. Nejlepších výsledků dosáhnete dvakrát denně.

  UPOZORNĚNÍ:
  POUZE K ZEVNÍMU POUŽITÍ.

  Prohlášení:
  Není určeno k prevenci, diagnostice, léčbě nebo léčení jakékoliv nemoci.

  Nejdříve naneste malé množství na malou zkušební oblast pokožky. Nepoužívejte, jestliže se objeví známky podráždění nebo vyrážky.

  Složení:
  Deionizovaná voda, olej z prunus amygdalus dulcis (Sladká mandle), glycerin, xanthanová guma, cetearyl olivát, sorbitan olivový extrakt, extrakt bazalky posvátné (Ocimum sanctum), extrakt z listů šťávy Aloe Vera Barbadensis, hydrogenovaný lecitin, extrakt Chlorella vulgaris, extrakt Euglena Gracilis, Flavum (listový výtažek), kofein, koňský extrakt Coleus Forskohlii, kyselina xymennová, Cynara Scolymus (artičok) Bud Extrakt, Levan, decylglukosid, hydrogenovaný olivový olej, fenethylalkohol, glukóza, teobromin, methylxanthin, paraxantin, tokoferol, Olea europaea (oliva) Olej, nezmýdelněný olivový olej, triglycerid kapryl, dipropylenglykol, glycerylstearát SE, fenoxyethanol, ethylhexyglycerin.

   

  Ph-irm™ je obchodní značkou splečnosti Erchonia Corporation.
  Všechna práva vyhrazena.