Tvarování postavy laserem

Verjú: Tvarování postavy bez operace

Klinicky ověřena, nová, neinvazivní metoda, která bezbolestně redukuje centimetry a poradí si i s těžko odstranitelným tělesným tukem. Verjú přináší revoluci v oblasti tvarování postavy. Metoda Verjú je bezpečná a efektivní, nevyžaduje žádné jehly, žádné řezání, žádnou dobu rekonvalescence.

  • BEZ Bolesti
  • BEZ Operace
  • BEZ Omezování

JAK VERJÚ FUNGUJE?

Odhalte svůj opravdový tvar…

za méně než dva týdny.

 

Diody laseru Verjú se zaměří na vaše problémové partie a bezbolestně rozpustí tuk obsažen v tukových buňkách pod vaší kůži. Jakmile jsou lipidy uvolněny, tukové buňky se přirozeně smrsknou. Poté se nastartuje váš lymfatický systém a uvolněné lipidy eliminuje. Část využije a promění na energii a část se z těla vyloučí.

Protože jsme našli způsob jak pracovat s přirozenými tělesnými procesy, metoda laseru Verjú je rychlá a bezbolestná. Doba ošetření je flexibilní a lékař společne s vámi navrhne nejvhodnější možnosti rozvržení protokolu. Na rozdíl od minimálně invazivních procedur nebo tradiční liposukce, Verjú vám umožní pokračovat ve své každodenní činnosti bez jakéhokoliv přerušení či omezení.

 

body_fatnew

PROČ ZVOLIT VERJÚ?

Efektivita Verjú byla prokázána v klinických studijích s nejpřísnějšími požadavky (Level 1). Subjekty sledované v této studii shodili díky Verjú až více než 10 cm v oblastech břicha, boků a stehen – v porovnaní s placebo skupinkou kde shodili jenom přibližně 2,5 cm. Jiné klinické studie zaměřené na použití Verjú zjistili podobné výsledky.

Pokud jste zkoušeli různé diety a cvičení a stále máte tuk a centimetry, kterých se nemůžete zbavit, pak nastal čas vyzkoušet Verjú.

S touto klinicky ověřenou, neinvazivní metodou tvarování postavy se budete cítit a vypadat lépe za méně než dva týdny. Zjistěte kde nejblíž se Verjú nachází, nebo nás kontaktujte přímo pro získání více informací o této výkonné technologii.

Verju Chart 1

 

BHeforeAndAfternewDr. Acra_B&A_27newzerona5

Proven results